office@umkv.co.ua

+38044 503 04 88Кредитна лінія для наших клієнтів

Що це, і як це працює

Ми розширюємо можливості з отримання грошових коштів для наших клієнтів. Відтепер Ви можете отримувати кредитні кошти не тільки готівкою на ломбардному відділенні, але ще і у режимі онлайн, на банківську картку, скориставшись сервісом нашого веб-сайту – платіжна таблиця


1. Уважно ознайомтесь з Правилами №1 надання кредитів, Правилами №2 приймання в заставу та текстами відповідних договорів.

2. При укладанні договорів кредиту та застави майна з Товариством, касир-експерт ломбардного відділення визначить для Вас максимально можливу суму кредиту, яку Ви зможете отримати під заставу запропонованого Вами рухомого майна. Це – так званий ліміт кредитної лінії.

3. Далі Ви самі визначаєте, скільки, коли, і в який формі Вам потрібно грошей. Можна, наприклад, узяти частину коштів готівкою у касира на ломбардному відділенні. Потім, якщо знадобиться, отримати кошти у безготівковій формі на банківську картку. Потім якусь суму повернути (звичайно, разом з відсотками). Потім знову отримати. І так далі, у будь-який послідовності.

4. Відсотки (сума за користування кредитом) нараховуються щодобово, з урахуванням поточного рівня суми кредиту, що Вами використовується.

5. Задля того, аби кредитна лінія запрацювала, необхідно верифікувати номер свого мобільного телефона. Таку верифікацію, під час Вашого візиту на ломбардне відділення, за Вашою згодою, зробить касир-експерт. Це потрібно для отримання на телефон SMS-паролів, що дозволять перераховувати гроші на Вашу банківську картку.

6. Хочемо підкреслити, що Товариство запроваджує ці нововведення виключно для Вашої зручності. Якщо з якихось причин Вам це не підходить, Ви можете користуватися послугами ломбарду у звичному, так би мовити, класичному режимі.

7. Відтепер, за багаточисельними побажаннями наших клієнтів, після повернення кредиту та відсотків, Ви можете залишити своє майно на зберіганні у ломбардному відділенні. Безкоштовно. Договори продовжують свою дію, відсотки не нараховуються, майно можна забрати в будь-який час. Дехто спитає, а навіщо це? А просто для того, аби Ви могли знов скористатися своєю кредитною лінією, вже, як то кажуть, не встаючи з дивана.

8. На додаток до того, що наші ломбардні відсотки набагато менші, ніж у «мікрокредитувальників», відтепер ще й забезпечуємо можливість отримування кредитних коштів в онлайн режимі.

9. Наостанок, наводимо витяг з п.7 Правил №1 :

«У будь-якому разі, Товариство не має додаткових вимог до Клієнта у разі неповернення останнім суми кредиту та суми за користування кредитом. Усі вимоги повинні бути задовільнені за рахунок реалізації заставленого майна, а можливі збитки Товариства є його комерційними ризиками».

Якщо у вас залишились питання, будь ласка, телефонуйте за номером +38044 503 04 88

Завжди раді допомогти!