office@umkv.co.ua

+38044 503 04 88Кредитні пакети в ломбарді “УМКВ і Ко”


Умови кредитування в ломбарді “УМКВ і Ко” залежать від кредитного пакета. Наразі використовуються чотири таких пакети: “Соціальний”, “Базовий”, “Преміум” та “Супер-преміум”. Оцінка предмету застави не залежить від застосованого пакета, вона полягає в установленні оцінної вартості. Для однієї оцінної вартості предмета застави максимальна сума кредиту за “Соціальним” пакетом є мінімальною серед кредитних пакетів, а за “Супер-преміум” пакетом –, відповідно, максимальною. Пакет кредитування залежить від кредитної історії клієнта на певному ломбардному відділенні.
Позики за “Базовим” пакетом надаються новим клієнтам, які ще не мають достатньої кредитної історії. Сума позики за ним (за однакових інших умов) є більшою, ніж за “Соціальним” пакетом, і меншою, ніж за “Преміум” пакетами. Якщо клієнт успішно розрахувався за певною кількістю кредитів за “Базовим” пакетом і не допускав передач своїх предметів застави на реалізацію, він набуває права користуватись послугами ломбарду за пакетом “Преміум”.
Найбільші позики за пакетом “Супер-преміум” надаються лише клієнтам з роками перевіреною бездоганною кредитною історією.
Кожен випадок неповернення кредиту, яке потягло реалізацію ломбардом предмету застави, суттєво псує кредитну історію клієнта. Навіть незначна кількість таких випадків переводить клієнта з будь-яким попереднім кредитним пакетом до пакету “Соціальний” з мінімальною сумою позики. Клієнти, які отримують позики за соціальним пакетом, мають можливість покращити свою кредитну історію, розрахувавшись за значною кількістю договорів, яка суттєво перекриває допущені в минулому неповернення кредиту. В такому разі він знову зможе отримувати кредити в ломбарді за “Преміум”, а згодом, і “Супер-преміум” пакетом.
Часто-густо зустрічається ситуація, коли клієнт, що зазвичай обслуговується за “Преміум” або “Супер-преміум” пакетом, має необхідність закласти назавжди (фактично, продати ломбарду) певні речі. Звісно, такий клієнт не хоче втрачати привілеїв, які йому надає “Преміум” або “Супер-преміум” пакет. В такому разі він має можливість, попередивши касира-експерта, закласти ці речі на один день, використовуючи “Соціальний” пакет, і неповернення позики не буде негативно впливати на його кредитну історію.
Слід зауважити, що коли мова йде про кредитні пакети, завжди мається на увазі саме максимальна сума кредиту при фіксованій оцінній вартості предмета застави.

Автор: Експерт з економічних питань Ходосов О.Б.