office@umkv.co.ua

+38044 503 04 88

Номер договору Ви бачите в специфікації

Номер договора ломбарда УМКВ
 Ознайомтесь з інструкцією: Як платити та отримувати гроші

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що зміни в стані Ваших договорів після оплати послуг на нашому сайті відображаються не миттєво, а лише після того, як будуть внесені відповідні зміни в базу даних ломбардного відділення, на якому Ви обслуговуєтесь. За деяких обставин (немає електропостачання, не працює мобільний зв’язок, тимчасові неполадки з роботою компьютера відділення та таке інше) такі зміни можуть виконуватись досить довгий час. Але не потрібно хвилюватись: ще не було випадків, коли б отриманий нами платіж не було проведено у відповідності до наших Правил.

Шановні наші клієнти!

Роз’яснення по онлайн оплаті!

Оплатити наші послуги можна онлайн. Онлайн оплата працює, банки переводять платежі, ми заносим їх в базу даних, але зміни в Вашому кабінеті Ви зможете побачити тільки після того, як операція пройде в компютері Ломбардного Відділення, в якому заключенний у Вас договір (на наступний день після війни).

Ми переможемо! Слава Україні!

Бережіть Себе!

З повагою, Ломбард УМКВ і Компанія

Якщо при оплаті у Вас виникли якісь труднощі, звертайтесь до нас через систему повідомлень на нашому сайті, або за телефонами (044) 503-04-88, (067) 328-48-54 (Viber)