Шановні клієнти!

Ви маєте можливість здійснювати оплату послуг нашого Ломбарду, користуючись системою інтернет-платежів Liqpay. Для здійснення оплати встановіть «галочку» навпроти тих договорів, по яких потрібно заплатити, введіть суми оплати, та натисніть кнопку «Сплатити через Liqpay».

Звертаємо Вашу увагу, що сума оплати по кожному договору має бути не менша, ніж сума за користування позикою. За одну операцію Ви маєте можливість погасити не більш, ніж половину позики. Нажаль, це обмеження ми були вимушені зробити для оптимізації комісійних виплат платіжної системи.

Якщо при оплаті через Liqpay у Вас виникли якісь труднощі, звертайтесь до нас через систему повідомлень на нашому сайті, або за телефоном (044) 503-04-88.

Номер договора Ви можете знайти у себе в специфікації до договору

Номер договора ломбарда умкв

Новости компании Перейдіть за цим посиланням та ознайомтесь з детальною інструкцією в картинках по онлайн оплаті на нашому сайті:

УВАГА! Шановні клієнти!

Після останнього обновлення барузера Google Chrome, робота сторінки онлайн оплати в цьому браузері веде себе не завжди коректно. Рекомендуємо користуватись другими браузерами: Opera, Microsoft Edge, Apple Safari, Mozilla Firefox, Internet Explorer