ПРАВИЛА

користування послугами ломбардних відділень

ПТ «Ломбард «УМКВ і Ко», знання яких дозволить Вам легко повернути борг

та зберегти Ваші цінності, що знаходяться під заставою у ломбарді:

  1. Для здійснення будь-якої фінансової операції у ломбардному відділенні Вам необхідно мати при собі Ваш паспорт. Під час укладання першого договору з ломбардом потрібно надати касиру-експерту також і Ваш ідентифікаційний код.
  2. Перед укладанням Договору з ломбардом касир-експерт запропонує Вам максимальну суму позики під заставу Вашого, щойно ним оціненого, майна. Зважте, можливо, Вас влаштує менша сума! Операція «неповної застави» дозволить це зробити – позику легше буде повернути, та й відсотків буде менше.
  3. Зверніть увагу на умови, на яких ломбард пропонує Вам позику. Оберіть для себе той пакет умов, що Вам найбільш підходить. Наприклад, пакет «Пільговий» надає можливість користуватися суттєво зменшеною відсотковою ставкою!
  4. Уважно перевірте Договір, який Вам передав касир-експерт, особливу увагу зверніть на опис предмета застави, суму та дату Договору. Обов’язково заберіть касовий чек.
  5. Слідкуйте за терміном дії Вашого Договору з ломбардним відділенням. Часто звичайна забудькуватість призводить до непорозумінь, у крайньому випадку, зателефонуйте до відділення і попередьте касира, щоб Вашу річ не передали на реалізацію.
  6. Користуйтеся операцією «перезастави» для звичайної пролонгації Вашої позики. Ломбард візьме відсотки за фактичний строк користування позикою, тому буває вигідно робити «перезаставу з частковим викупом», поступово зменшуючи заборгованість.
  7. Зверніть увагу на те, що зробити перезаклад за договором може будь-хто і для цієї операції непотрібно нічого, окрім самого договору. Якщо Ви не взмозі прийти в ломбард особисто, Ви маєте змогу попросити зробити перезаклад Ваших родичів, друзів, або просто знайомих, навіть сусідів.
  8. Майте на увазі, що усі ломбардні відділення ПТ «Ломбард УМКВ і Ко» працюють без вихідних.
  9. Ставайте постійним клієнтом нашого ломбардного відділення! Це дозволить кожен раз зменшувати для Вас відсоткову ставку, шляхом надання Вам персональної, постійно зростаючої знижки. Розмір цієї знижки та її зростання вказані у кожному Договорі! Також постійний клієнт має можливість користуватися «Преміум» та «Супер-Преміум» пакетами наших послуг.