Термін проведення акції: 01.12.2018 р. – 31.12.2018 р.

В акції можуть приймати участь усі клієнти, для яких на момент звернення в період дії акції доступні кредити на умовах пакетів «Преміум» та «Суперпреміум».

Для участі в акції клієнт має зробити заставу з сумою кредиту від 100 грн і вище, й на термін не менше 7 днів.

При оформленні застави касир-експерт ломбарду пропонує учаснику акції вибрати навмання одну з декількох скретч-карт. На обраній скретч-карті учасник витирає захисний шар, під яким надруковано виграш.

Після цього учасник повертає скретч-карту касиру ломбарду, який прикріплює її до екземпляру договору застави/кредиту, що залишається у ломбарді.

Якщо виграшем є знижка, вона застосовується до оформлюваного договору. У випадку, якщо таких договорів декілька, учасник акції сам обирає, до якого з них застосувати виграну знижку, та повідомляє про це касира-експерта*.

Виграші-призи будуть вручені переможцям акції протягом двох тижнів після виграшу. Для того, аби касир-експерт міг запросити переможця для отримання виграшу, прохання уточнити у нього контактні номери телефонів та/або інші засоби комунікації…

 

(*) Знижки не підсумовуються.  Якщо до договору можуть бути застосовані декілька знижок, то використовується більша з них. Наприклад, якщо учасник акції виграв знижку 20%, а його поточна накопичувальна знижка за кредитним рейтингом складає 40%, то до договору буде застосована знижка 40%.