office@umkv.co.ua

+38044 503 04 88

Свіжі новини від Ломбард «УМКВ і Компанія»

Увага! Ломбардне відділення №:43, що в місті Лубни, Полтавська обл, яке раніше знаходилось за адресою: пр-кт. Володимирський 38-А, переїхало на нову адресу: площа Ярмаркова 5 приміщення 3
Увага! Шановні клієнти нашого Ломбарду! Сьогодні, 28 травня, вперше після початку російського вторгнення в Україну, розпочинають роботу відділення в м. Ірпінь Київської обл.: №5, яке розташоване за адресою вул. Шевченка, 16 та відділення №15, за адресою вул. Антонова, 8А. Як і на всіх наших інших відділеннях, які поновили роботу, відсотки за користування кредитами по всіх діючих договорах, заморожені на 24.02.2022р.
Увага! Шановні клієнти нашого Ломбарду! Повідомляємо вас, що в зв’язку з тимчасовою, на час військового стану, неможливістю задоволення кредитних вимог шляхом реалізації невикуплених предметів застави з дорогоцінних металів до Державної Скарбниці України, наше підприємство проводить часткову реалізацію таких предметів безпосередньо на ломбардних відділеннях. З приводу можливостей придбання виробів з д/м, та їх лому звертайтеся безпосередньо до наших касирів-експертів та за телефонами відділень.
Увага! Ломбард “УМКВ і Компанія” скасовує нарахування підвищеної відсоткової ставки за користування кредитом для всіх новоукладених договорів, починаючи з 22.02.2022р. Замість підвищеної ставки сума за користування буде розраховуватись виходячи з стандартної базової відсоткової ставки
Увага! Шановні наші клієнти! Не хвилюйтесь за cвої вироби, вони знаходяться на зберіганні у безпечних місцях. Ми гарантовано виконаємо свої обов’язки по збереженню Вашого майна. Сплата за користування позикою не нараховується для всіх договорів фінансового кредиту, які були укладені або подовжені до початку військової агресії російських окупантів починаючи з 24.02.2022 року і до відновлення роботи відділень, на яких Ви обслуговуєтесь! Якщо Ви сплатили за користування онлайн за допомогою розрахункової системи на нашому сайті, то подовження дії Ваших договорів буде виконано в перший день відновлення роботи відділення, сплата за період від моменту оплати до подовження дії договорів не нараховується. Ми переможемо! Слава Україні! Бережіть Себе!
Шановні наші клієнти! Роз’яснення по онлайн оплаті! Оплатити наші послуги можна онлайн. Онлайн оплата працює, банки переводять платежі, ми заносим їх в базу даних, але зміни в Вашому кабінеті Ви зможете побачити тільки після того, як операція пройде в компютері Ломбардного Відділення, в якому заключенний у Вас договір (на наступний день після війни). Ми переможемо! Слава Україні! Бережіть Себе!
Офіційні курси НБУ банківських металів за 1 грам на 02.07.2022р.: Золото 999° — 1591.28 грн.; Срібло — 20.37 грн.
Увага важливо! Ломбард «УМКВ і Компанія» оголошує конкурс на вакантну посаду «Касир-експерт»
Увага важливо!Архів новин компанії  “Ломбард «УМКВ і Компанія»