office@umkv.co.ua

+38044 503 04 88


Як сплачувати та отримувати гроші

Операції з безготівковими коштами потребують уваги та зосередженості. Будь ласка, ще раз ознайомтеся з «Правилами №1 видачі кредитів», «Правилами №2 приймання в заставу», а також з роз’ясненнями «Про кредитну лінію».

Будьте уважні при введенні даних своїх банківських карток, номеру Вашого договору та сум, які Ви хочете заплатити або отримати. Пам’ятайте, що, згідно з положеннями п.5 Правил №1, «усі ризики невірного зарахування безготівкових коштів при отриманні сум кредиту, що виникають внаслідок помилок Клієнта, втрати (або передачі третім особам) Клієнтом власних фінансових реквізитів (у тому числі номера фінансового телефону), несе Клієнт».


1. Отже, після введення у відповідне поле номеру чинного договору, Ви побачите приблизно таке зображення:

поле номеру чинного договору

Це – платіжна таблиця. Вона містить показники усіх чинних договорів, які Ви уклали на відповідному ломбардному відділенні.

Як Ви бачите, за замовчуванням кожен договір має відмітку «Скасувати». Це для того, аби виключити випадкове перерахування коштів.

Програмно – апаратний комплекс Golden Lombard показує Вам, які суми, за кожним з чинних договорів, нараховані до сплати на даний момент, та які суми Ви можете додатково отримати.

Важливо!

Якщо у Вас не верифікований телефон, можливості отримати онлайн додатковий транш Ви не маєте, навіть, якщо у Вас є «запас» за лімітом кредитної лінії (див. п.6 Договору про надання кредиту). Кнопка «Отримати» у такому разі буде відсутня. Треба звертатися до ломбардного відділення за готівковими коштами.

Увага! Верифікація мобільного телефона відбувається ВИКЛЮЧНО на ломбардному відділенні за наявності документа, що посвідчує особу та саме телефона. Верифікація проводиться один раз, якщо у вас вже є верифікований номер, повторне звернення до ломбардного відділення не потрібне.


2. Для сплати нарахованої суми за користування кредитом та повернення самого кредиту, треба поставити відмітку у колонці «Сплатити» та вказати суму, яку Ви бажаєте перерахувати.

Якщо у колонці «Отримати» є значуща цифра, це означає, що Ви можете отримати додатковий грошовий транш за цим договором просто зараз. Зробіть тут відмітку та вкажіть бажану суму в межах запропонованої цифри. Сплата нарахованої суми за користування кредитом за цим договором в цьому випадку провадиться автоматично.

Важливо!

Запропонована цифра у колонці «Отримати» наведена з урахуванням обов’язкової сплати суми за користування кредитом (див п. 5 Правил №1 та п.6 Договору про надання кредиту).

Наприклад, якщо ліміт кредитної лінії (див. п.1 Договору) складає 1000 грн., а Клієнт отримав лише 300 грн., при цьому на даний момент сума за користування кредитом складає, припустимо, 20 грн., то максимальна запропонована цифра в колонці «Отримати» буде складати 1000 – 300 – 20 = 680 грн.


3. Коли Ви зробили всі бажані відмітки та вказали суми, внизу платіжної таблиці, в рядках «Всього» та «Разом» буде показано загальні суми по операціях, які Ви хочете здійснити.

загальні суми по операціях

У наведеному прикладі видно, що за договором №66-233 Клієнт бажає сплатити 2000 грн., з яких 1466,25 грн. піде на сплату суми за користування кредитом, а решта (2000 – 1466,25 = 533,75 грн). – на погашення кредиту.

За договором №66-245 Клієнт бажає отримати додатковий транш у розмірі 3000 грн., при цьому він автоматично сплачує суму за користування кредитом у нарахованому розмірі 862,42 грн., таким чином, збільшуючи суму кредиту на 3862,42 грн.

Загальний підсумок операції (рядок «Разом»): на карту Клієнта буде перераховано 1000 грн., при цьому дію договорів буде подовжено на новий строк, у зв’язку з повним погашенням заборгованостей по нарахованих відсотках (див. п.9 Договору про надання кредиту).


4. Якщо Вам все зрозуміло і Ви згодні з результатом у платіжній таблиці, натисніть кнопку «Сплатити».

З’явиться сторінка Платіжного сервісу, яка запропонує Вам ввести реквізити банківської картки, на яку будуть відправлені, чи з якої будуть списані грошові кошти.

Платіжний сервіс відправить на Ваш верифікований телефон одноразовий пароль та запропонує Вам ввести цей пароль у відповідне поле на сторінці.

Ще раз наголошуємо, будьте уважні та зосереджені, виконуючи вищевказані дії.


5. Після того, як пройшла транзакція (переказ грошей), Ви отримаєте на свій верифікований номер телефону відповідне SMS-повідомлення.

Якщо у вас залишились питання, будь ласка, телефонуйте за номером +38044 503 04 88

Завжди раді допомогти!